Skip Navigation Links

Prof. Dr. Özdemir İlter Yurtdışı Eğitim Bursu


Sevgili Çocuk Hekimleri

Derneğimize unutulmaz katkılar yapan, yol göstericimiz, Onursal Başkanımız Prof. Dr. Özdemir İlter’i bildiğiniz gibi, 11 Ekim 2015 tarihinde sonsuzluğa uğurladık. Özdemir Hoca, çocuklarla ilgili her katkıyı büyük bir sevinçle karşılar, bizleri “çocukların avukatı” olmaya teşvik ederdi. Hocamız, ayrıca genç hekimlere de çok değer verir ve onların gelişimlerini, meslekteki ilerlemelerini yakından izler, onlara tavsiyelerde bulunur, ve yeni ufuklar açardı.

Özdemir Hocamızın gençlere verdiği değeri dikkate alarak, Türk Pediatri Kurumu olarak, Prof.Dr. Özdemir İlter anısına her yıl bir eğitim bursu verilmesine karar verilmiştir. İlişikte koşullarını bulacağınız bu bursa katılımınızı bekler, hepinize sevgilerimizi sunarız.

Türk Pediatri Kurumu

Prof.Dr. Özdemir İlter Eğitim Bursu Katılım Koşulları:

  1. Her yıl 2 kişiye toplam 4.000’er Euro tutarında burs verilecektir.
  2. Bursa başvuracak olanların 40 yaşını geçmemiş Pediatri uzmanları ve yandal  uzmanlık öğrencisi olmaları gerekmektedir.
  3. Burs, pediatri alanında bir çalışma yapmak, ya da yurt dışında iyi tanımlanmış bir konuda eğitim görmek için kullanılabilir.
  4. Burs için başvuruda bulunacakların, özgeçmişleri, yayınları, projelerinin ayrıntılı tanımı ile birlikte, her yıl, 1 Mart tarihine dek Türk Pediatri Kurumu sekreterliğine (info@turkpediatri.org.tr) adresine başvurmaları gerekmektedir.
  5. Başvurular içerisindeki en uygun proje Türk Pediatri Kurumu yönetim kurulu tarafından seçilecek ve sonuç Türk Pediatri Kongrelerinde ilan edilecektir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Prof. Dr. Özdemir İlter Yurtdışı Eğitim Bursu
Türk Pediatri Kurumu'ndan Yenidoğan Tarama Programı Hakkında Bilgilendirme
Türk Pediatri Kurumu'ndan Yenidoğan Tarama Programı Hakkında Bilgilendirme
Türk Pediatri Kurumu'ndan Aşılar Hakkında Bilgilendirme
TTB Bilirkişilik Temel Eğitim
 
Tel: 0212 632 86 33
Fax: 0212 632 86 33

Halaskargazi mah. Rumeli cad. Nur apt. No:35-37 Kat:3 Daire:6 ŞİŞLİ- İSTANBUL
LookUs & Online Makale